Albarakalı Ol

Lütfen ilgilendiğiniz ürün ve hizmetleri seçiniz

Bu soruyu sormamızın sebebi ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru ve hızlı bir şekilde karşılamaktır. Albaraka müşterisi olduktan sonra tüm hizmetlerimizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

 • Doğrulama
 • Kişisel Bilgiler
 • Adres Bilgileri
 • İşlem Onayı
 • Sonuç
Web üzerinden yapmakta olduğunuz başvuru işlemleri kurye süreci ile tamamlanacaktır. Anında Albarakalı olmak isterseniz Albaraka Mobil’i indirerek Görüntülü Görüşme ile devam edebilirsiniz. Albaraka Mobil'i İndir
Albaraka Mobil
Web üzerinden yapmakta olduğunuz başvuru işlemleri kurye süreci ile tamamlanacaktır. Anında Albarakalı olmak isterseniz Albaraka Mobil’i indirerek Görüntülü Görüşme ile devam edebilirsiniz. Albaraka Mobil'i İndir
Müşteri olma sürecinde kullanacağınız kimlik kartınızda tahrifat, silinti, kazıntı olmamasından emin olunuz. Kimlik kartınızda tahrifat bulunması durumunda başvurunuz geçersiz sayılacaktır.
Sevdiklerinizden gelen kodu girin ve Puan kazandıran kampanyadan yararlanın.

T.C. Kimlik Numarası

12345678901

Cep Telefonu

90(532) 123 45 67

Doğum Tarihi

23.07.1979

- “Gizli Kelime” dijital bankacılık kanallarında gerçekleştireceğiniz bankacılık işlemlerinde güvenlik teyidi amacıyla kullanılacak olan kişiye özel bir bilgidir.
- Gizli kelimeniz 4 ile 16 karakter arası olmalıdır.
- Özel karakterler (., /, - gibi) içermemelidir.
- Aynı karakter 4 kez yan yana (Örnek: aaaa, bbbb gibi) ve birbirini takip eden 4 karakter art arda (Örnek: ABCÇ, DEFG gibi) kullanılmamalıdır.
- Aile bireylerinin isimleri veya sevilen bir dizi karakteri gibi kolay tahmin edilebilir kişisel bilgilerden oluşmamalıdır.
Başvuruda alınan bilgilerinizi içeren sözleşme teyit ve kart teslim formu; imzalamanız için banka kartınız ile birlikte kurye tarafından adresinize teslim edilecektir. Lütfen adres bilgilerinizi giriniz.
Müşteri olma sürecinizin hızlı bir şekilde sonuçlanabilmesi için adres bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olunuz.

Lütfen sizin için en doğru olan adresi işaretleyiniz.
Müşteri olma sürecinizin hızlı bir şekilde sonuçlanabilmesi için adres bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olunuz.
Bilgilerinizi kontrol ederek işleminizi tamamlayınız.
Kişisel Bilgiler
T.C. Kimlik Numaranız - Cep Telefonunuz -
E-posta Adresiniz - Doğum Tarihiniz -
Doğduğunuz Ülke - Eğitim Durumunuz -
Çalışma Şekliniz - Mesleğiniz -
İşyerinizin Faaliyet Konusu - Müşteri Olma Amacınız -
Gelir Kaynağınız - Aylık Geliriniz -
Aylık Tahmini İşlem Hacminiz - Aylık Tahmini İşlem Adediniz -
Adres Bilgileri
İl - İlçe -
Mahalle - Sokak -
Adres Detayı -
BHS, Bankamızdan alacağınız temel bankacılık hizmetlerine ilişkin hazırlanan bir sözleşmedir. Bankacılık Kanunu gereği, bankamız ürünlerinden faydalanabilmeniz için bu sözleşmeyi okumanız ve onaylamanız gerekmektedir.
Bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz aracılığı ile 7 gün 24 saat dijital kanallarımıza erişim sağlayarak Bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
Bankamız müşteri olmanız halinde bir adet TL Özel Cari Hesabınıza bağlı banka kartı adresinize gönderilecektir.

Faizsiz bankacılık prensiblerine yönelik bilgilendirmeyi okumak için tıklayınız.

Değerli Müşterimiz,

Albaraka müşterisi olmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri olma işleminizin tamamlanabilmesi için sözleşme teyit ve kart teslim formunu imzalamanız gerekmektedir.

 • 1

  Kurye Ziyareti / Evrak Teslimi

  Sözleşme teyit ve kart teslim formu ile birlikte banka kartınız kurye ile belirlediğiniz adrese gönderilecektir. Formu imzalayarak teslim etmeniz gerekmektedir.

 • 2

  Müşteri Olma İşleminin Tamamlanması

  İmzalı formunuz bankamıza ulaştıktan sonra işleminiz değerlendirilecektir ve müşteri olma süreciniz başlayacaktır.

 • 3

  Albaraka Mobil / İnternet Bankacılığı Üyeliği

  Müşteri olma işlemi akabinde Albaraka Mobil / İnternet Bankacılığı üyeliğiniz gerçekleştirilerek, şifreniz cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir.